שינויים לפי ליגה ומשחק
שינויים אחרונים למשחקים שטרם שוחקו
ליגהתאריךשעהקבוצת ביתקבוצת חוץמחזורכתובת
ארצית -דרום - 405.04.2020
05.04.2020
20:00:00
 17:31:00
אליצור נחל שורק
אליצור נחל שורק
הפועל חבל איילות
הפועל חבל איילות
20
20
אולם ספורט יד בנימין
אולם ספורט יד בנימין
מסמך רשמי
א' - דרום - 807.04.2020
 03.04.2020
19:00:00
 14:00:00
הפועל אילת זהר
הפועל אילת זהר
הפועל ירושלים פ.זאב
הפועל ירושלים פ.זאב
20
20
"ים סוף",רח' שרה אימנו,אילת
"ים סוף",רח' שרה אימנו,אילת
מסמך רשמי
ב-זבולון - 1105.04.2020
05.04.2020
21:00:00
 19:00:00
הפועל שאנן נקסטאורבן
הפועל שאנן נקסטאורבן
הפועל מרנין טבעון
הפועל מרנין טבעון
20
20
אולם פיס, בי"ס דינור, שכונת נווה שאנן רח' קליבנוב 20 חיפה.
אולם פיס, בי"ס דינור, שכונת נווה שאנן רח' קליבנוב 20 חיפה.
מסמך רשמי
ב-שומרון - 1222.04.2020
 19.04.2020
20:30:00
20:30:00
הפועל פרדיס
הפועל פרדיס
מכבי חדרה/ב.אליעזר
מכבי חדרה/ב.אליעזר
21
21
אולם פיס, גבעת פרדיס
אולם פיס, גבעת פרדיס
מסמך רשמי
ב-שומרון - 1230.04.2020
 המשחק בוטל
20:00:00
 המשחק בוטל
הפועל קלנסווה עליהפועל פרדיס22קלנסווה ליד ביה"ס אלסלאםמסמך רשמי
נוער לאומית דרום - 10423.04.2020
 30.12.2019
18:00:00
 17:30:00
הפועל אילת
הפועל אילת
מכבי עופר ראשל"צ
מכבי עופר ראשל"צ
21
21
"ים סוף",רח' שרה אימנו,אילת
"ים סוף",רח' שרה אימנו,אילת
מסמך רשמי
נוער מחוזית-ירושלים - 11723.04.2020
23.04.2020
18:30:00
 20:30:00
אס"א זיו ירושלים
אס"א זיו ירושלים
ביתר ירושלים עצמה
ביתר ירושלים עצמה
19
19
מרכז קהילתי ע"ש זיו ומרקס שדרות הרצל 137
מרכז קהילתי ע"ש זיו ומרקס שדרות הרצל 137
מסמך רשמי
נוער מחוזית - נגב - 12023.04.2020
23.04.2020
19:00:00
 20:30:00
הפועל אשכול
הפועל אשכול
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
19
19
אולם כלנית ליד ביס תיכון נופי הבשור מ.א אשכול
אולם כלנית ליד ביס תיכון נופי הבשור מ.א אשכול
מסמך רשמי
נוער מחוזית - נגב - 12023.04.2020
 05.03.2020
20:00:00
 19:00:00
הפועל רמת נגב
הפועל רמת נגב
הפועל חבל איילות
הפועל חבל איילות
19
19
התיכון לחינוך סביבתי מדרשת בן גוריון
התיכון לחינוך סביבתי מדרשת בן גוריון
מסמך רשמי
נערים א מחוזית דן - 16405.04.2020
05.04.2020
18:30:00
 20:30:00
מכבי תל אביב
מכבי תל אביב
אליצור רמת גן גש
אליצור רמת גן גש
20
20
תיכון עירוני א' שפרינצק 4 ת"א
תיכון עירוני א' שפרינצק 4 ת"א
מסמך רשמי
נערים א מחוזית דן - 16419.04.2020
19.04.2020
20:00:00
 20:30:00
עירוני קרית אונו דור
עירוני קרית אונו דור
אליצור רמת גן גש
אליצור רמת גן גש
22
22
ב"ס רימונים, רח' בר יהודה 5 קרית אונו
ב"ס רימונים, רח' בר יהודה 5 קרית אונו
מסמך רשמי
נערים ב' לאומית צפון - 20126.04.2020
26.04.2020
18:30:00
 19:30:00
הפועל מטה אשר
הפועל מטה אשר
הפועל גלבוע/מעיינות
הפועל גלבוע/מעיינות
26
26
אולם מכללת גליל מערבי עכו
אולם מכללת גליל מערבי עכו
מסמך רשמי
ילדים ב' דרום א - 36921.05.2020
 20.05.2020
19:00:00
 17:30:00
מכבי אשדוד
מכבי אשדוד
אליצור חבל יבנה
אליצור חבל יבנה
22
22
אולם ביה"ס מקיף ח' רחוב ברק בן אבינועם 10 אשדוד
אולם ביה"ס מקיף ח' רחוב ברק בן אבינועם 10 אשדוד
מסמך רשמי
נערות א-חיפה - 45419.04.2020
 02.04.2020
18:30:00
18:30:00
הפועל פסוטה
הפועל פסוטה
הפועל נחף
הפועל נחף
24
24
אולם פסוטה
אולם פסוטה
מסמך רשמי
קט סל א עמקים - 55413.05.2020
13.05.2020
11:00:00
 17:00:00
הפועל נעם יפעת
הפועל נעם יפעת
הפועל עפולה
הפועל עפולה
13
13
אולם גורן יזרעאל קיבוץ מזרע
אולם גורן יזרעאל קיבוץ מזרע
מסמך רשמי
קט סל א- אשדוד א - 58205.05.2020
05.05.2020
17:30:00
 18:30:00
אליצור נחל שורק
אליצור נחל שורק
מכבי גן יבנה
מכבי גן יבנה
15
15
חבקוק 11 יד בנימין
חבקוק 11 יד בנימין
מסמך רשמי
קט סל ב'- שורק א - 67005.05.2020
05.05.2020
17:30:00
 17:00:00
אליצור נחל שורק גפן
אליצור נחל שורק גפן
הפועל ברנר צפון
הפועל ברנר צפון
12
12
אולם ספורט יד בנימין
אולם ספורט יד בנימין
מסמך רשמי