שינויים לפי ליגה ומשחק
שינויים אחרונים למשחקים שטרם שוחקו
ליגהתאריךשעהקבוצת ביתקבוצת חוץמחזורכתובת
א' צפון - 525.12.2018
 11.12.2018
20:00:00
20:00:00
הפועל פסוטה
הפועל פסוטה
הפועל ע.הירדן/טבריה
הפועל ע.הירדן/טבריה
9
9
אולם פסוטה
אולם פסוטה
מסמך רשמי
א' - דרום - 806.11.2018
 23.11.2018
20:30:00
 13:30:00
הפועל אילת זהר
הפועל אילת זהר
א.ס. אשקלון
א.ס. אשקלון
3
3
אולם אלון שד' התמרים אילת
אולם אלון שד' התמרים אילת
מסמך רשמי
א' - דרום - 827.11.2018
 30.11.2018
19:00:00
 14:00:00
הפועל אילת זהר
הפועל אילת זהר
בית"ר ירושלים
בית"ר ירושלים
6
6
אולם אלון שד' התמרים אילת
אולם אלון שד' התמרים אילת
מסמך רשמי
לאומית נשים - 5313.11.2018
13.11.2018
20:30:00
 20:15:00
אליצור תל אביב
אליצור תל אביב
הפועל באר טוביה
הפועל באר טוביה
5
5
מתנ"ס ערבי יהודי יפו רח' קדם 109 יפו.
מתנ"ס ערבי יהודי יפו רח' קדם 109 יפו.
מסמך רשמי
לאומית נשים - 5320.11.2018
20.11.2018
19:30:00
19:30:00
הפועל גליל עליון צפת
הפועל גליל עליון צפת
הפועל כפר סבא
הפועל כפר סבא
6
6
היכל הספורט כפר בלום
 ביה"ס הר וגיא, קיבוץ דפנה
מסמך רשמי
לאומית נשים - 5327.11.2018
27.11.2018
20:30:00
 20:15:00
אליצור תל אביב
אליצור תל אביב
הפועל גלבוע קרן
הפועל גלבוע קרן
7
7
מתנ"ס ערבי יהודי יפו רח' קדם 109 יפו.
מתנ"ס ערבי יהודי יפו רח' קדם 109 יפו.
מסמך רשמי
לאומית נשים - 5311.12.2018
11.12.2018
19:30:00
19:30:00
הפועל גליל עליון צפת
הפועל גליל עליון צפת
אס"א ירושלים
אס"א ירושלים
8
8
היכל הספורט כפר בלום
 ביה"ס הר וגיא, קיבוץ דפנה
מסמך רשמי
לאומית נשים - 5325.12.2018
25.12.2018
19:30:00
19:30:00
הפועל גליל עליון צפת
הפועל גליל עליון צפת
אליצור יבנה
אליצור יבנה
10
10
היכל הספורט כפר בלום
 ביה"ס הר וגיא, קיבוץ דפנה
מסמך רשמי
נוער לאומית דרום - 10422.10.2018
 05.11.2018
18:00:00
18:00:00
הפועל אילת טום
 הפועל אילת
עצמה מודיעין
עצמה מודיעין
2
2
אולם אלון שד' התמרים אילת
אולם אלון שד' התמרים אילת
מסמך רשמי
נוער לאומית דרום - 10405.11.2018
 07.11.2018
20:30:00
 18:30:00
הפועל ירושלים יובל
הפועל ירושלים יובל
עצמה מודיעין
עצמה מודיעין
4
4
ביה"ס דנמרק רח' יהודה הנשיא 26 י"ם
ביה"ס דנמרק רח' יהודה הנשיא 26 י"ם
מסמך רשמי
נוער לאומית דרום - 10424.12.2018
 27.12.2018
18:00:00
 19:30:00
הפועל אילת
הפועל אילת
מכבי אשדוד
מכבי אשדוד
10
10
אולם אלון שד' התמרים אילת
אולם אלון שד' התמרים אילת
מסמך רשמי
נוער ארצית צפון - 10515.10.2018
 12.11.2018
19:30:00
19:30:00
הפועל חיפה צביקה
הפועל חיפה צביקה
הפועל הירדן/טבריה
הפועל הירדן/טבריה
1
1
בית ספר ליאובק דרך צרפת 90 חיפה
בית ספר ליאובק דרך צרפת 90 חיפה
מסמך רשמי
נוער ארצית שרון - 10619.11.2018
 18.11.2018
20:00:00
20:00:00
בני הרצליה מרדכי
בני הרצליה מרדכי
מ.ס. אבן יהודה
מ.ס. אבן יהודה
5
5
אולם נוה ישראל רח' הר מירון הרצליה
אולם נוה ישראל רח' הר מירון הרצליה
מסמך רשמי
נוער ארצית שרון - 10626.11.2018
 29.11.2018
20:00:00
20:00:00
מ.ס. אבן יהודה
מ.ס. אבן יהודה
מכבי עמיחי חדרה
מכבי עמיחי חדרה
6
6
אולם רלף קליין רח' השרון אבן יהודה
אולם רלף קליין רח' השרון אבן יהודה
מסמך רשמי
נוער ארצית דרום - 10826.11.2018
26.11.2018
19:00:00
 20:30:00
מכבי דימונה
מכבי דימונה
אליצור ג.עציון/אפרת
אליצור ג.עציון/אפרת
6
6
אולם גאון רח' הגפן 1 דימונה
אולם גאון רח' הגפן 1 דימונה
מסמך רשמי
נוער ארצית דרום - 10806.12.2018
 12.11.2018
20:30:00
20:30:00
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
הפועל ברנר דרום
הפועל ברנר דרום
7
7
מרכז הפיס סוסיא ד נ הר חברון
מרכז הפיס סוסיא ד נ הר חברון
מסמך רשמי
נוער מחוזית שרון - 11319.11.2018
 11.11.2018
18:30:00
 19:00:00
מכבי רעננה אחוזה
מכבי רעננה אחוזה
אליצור רעננה
אליצור רעננה
5
5
אולם לב הפארק רח' יאיר שטרן 3 רעננה
אולם לב הפארק רח' יאיר שטרן 3 רעננה
מסמך רשמי
נוער מחוזית-מרכז - 11629.10.2018
 01.11.2018
18:30:00
 20:30:00
הפועל גל חולון
הפועל גל חולון
הפועל לוד
הפועל לוד
3
3
רח' אחד במאי 38 חולון
רח' אחד במאי 38 חולון
מסמך רשמי
נוער מחוזית - נגב - 11922.10.2018
 04.11.2018
19:30:00
 17:00:00
הפועל מיתר
הפועל מיתר
הפועל אילת קולוניה
הפועל אילת קולוניה
2
2
שד' המייסדים מיתר
שד' המייסדים מיתר
מסמך רשמי
נוער מחוזית - נגב - 11929.10.2018
 07.11.2018
18:00:00
 17:30:00
הפועל רמת נגב
הפועל רמת נגב
הפועל אילת קולוניה
הפועל אילת קולוניה
3
3
אולם ספורט מדרשת בן גוריון ק.שדה בוקר
אולם ספורט מדרשת בן גוריון ק.שדה בוקר
מסמך רשמי
נוער מחוזית - נגב - 11905.11.2018
 24.10.2018
18:30:00
18:30:00
הפועל ערבה
הפועל ערבה
הפועל אילת קולוניה
הפועל אילת קולוניה
4
4
אולם ספיר ד נ ערבה
אולם ספיר ד נ ערבה
מסמך רשמי
נוער מחוזית - נגב - 11926.11.2018
26.11.2018
18:00:00
 17:00:00
אליצור אשקלון איתו
אליצור אשקלון איתו
הפועל אילת קולוניה
הפועל אילת קולוניה
6
6
שד' בן גוריון 37 אשקלון
שד' בן גוריון 37 אשקלון
מסמך רשמי
נערים א' לאומית דרום - 15328.11.2018
28.11.2018
19:00:00
 20:00:00
מכבי יאיר רחובות
מכבי יאיר רחובות
מכבי אשדוד אוהד
מכבי אשדוד אוהד
6
6
בי"ס אמית רח' הלחי רחובות
בי"ס אמית רח' הלחי רחובות
מסמך רשמי
נערים א ארצית דן - 15604.11.2018
04.11.2018
19:00:00
 20:30:00
א.ס. צור רמת השרון
א.ס. צור רמת השרון
מכבי אורנית
מכבי אורנית
4
4
אולם אוסישקין רח' אוסשקין 67 רמה"ש
אולם אוסישקין רח' אוסשקין 67 רמה"ש
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית מרכז - 16530.12.2018
30.12.2018
17:00:00
 18:00:00
מכבי ת"א מכבים רעות
מכבי ת"א מכבים רעות
אליצור רחובות
אליצור רחובות
10
10
אולם מפעל הפיס רעות תיכון מור
אולם מפעל הפיס רעות תיכון מור
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית נגב - 16825.11.2018
 12.12.2018
20:30:00
 18:30:00
הפועל אילת מטיילי
הפועל אילת מטיילי
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
6
6
אולם אלון שד' התמרים אילת
אולם אלון שד' התמרים אילת
מסמך רשמי
נערים ב' לאומית דרום - 20407.11.2018
07.11.2018
18:00:00
 20:00:00
הפועל באר שבע/ב"ש
הפועל באר שבע/ב"ש
מכבי תא מכבים
מכבי תא מכבים
4
4
מקיף ד' מרדכי מקלף 10 באר שבע
מקיף ד' מרדכי מקלף 10 באר שבע
מסמך רשמי
נערים ב-חדרה - 20818.11.2018
 20.11.2018
19:30:00
 19:00:00
מכבי קיסריה
מכבי קיסריה
מכבי חדרה מזרח
מכבי חדרה מזרח
5
5
אולם פייס קיסריה(צמוד לביה"ס)
אולם פייס קיסריה(צמוד לביה"ס)
מסמך רשמי
נערים ב' דן - 21118.11.2018
18.11.2018
19:00:00
 20:31:00
מכבי ת"א דרום
מכבי ת"א דרום
מכבי אורנית
מכבי אורנית
5
5
תיכון עירוני א' שפרינצק 4 ת"א
תיכון עירוני א' שפרינצק 4 ת"א
מסמך רשמי
נערים ב' ירושלים - 21423.12.2018
23.12.2018
19:30:00
 20:30:00
ע.ל.ה הרי ירושלים
ע.ל.ה הרי ירושלים
הפועל גזר/שעלבים
הפועל גזר/שעלבים
9
9
דרך השלום 33 אבו גוש
דרך השלום 33 אבו גוש
מסמך רשמי
ילדים א' לאומית דרום - 25601.11.2018
 02.11.2018
18:00:00
 13:30:00
הפועל אילת
הפועל אילת
אליצור יבנה שמשון
אליצור יבנה שמשון
4
4
אולם אלון שד' התמרים אילת
אולם אלון שד' התמרים אילת
מסמך רשמי
ילדים א' לאומית דרום - 25615.11.2018
 26.11.2018
17:00:00
17:00:00
א.ס. אשקלון כוכב
א.ס. אשקלון כוכב
הפועל אילת
הפועל אילת
5
5
אולם בי"ס מדעים רח' ניסן 1 אשקלון
אולם בי"ס מדעים רח' ניסן 1 אשקלון
מסמך רשמי
ילדים א' שומרון ב' - 26322.11.2018
 המשחק בוטל
19:00:00
 המשחק בוטל
הפועל ע"ח/בת חפראליצור ע.נתניה דרום6אולם רח' המשעול הגנים כפר ויתקיןמסמך רשמי
ילדים א' פתח תקוה - 26601.11.2018
 08.11.2018
19:00:00
19:00:00
מכבי פ"ת איציק
מכבי פ"ת איציק
מכבי שהם ניצנים
מכבי שהם ניצנים
4
4
תיכון ברנר רח' ישעיהו 2 פ"ת
תיכון ברנר רח' ישעיהו 2 פ"ת
מסמך רשמי
ילדים א' - תל-אביב - 26811.10.2018
 08.11.2018
19:00:00
19:00:00
ע.ל.ה יהוד נרקיס
ע.ל.ה יהוד נרקיס
הפועל אזור
הפועל אזור
1
1
משה דיין 5, קריית הסביונים יהוד
משה דיין 5, קריית הסביונים יהוד
מסמך רשמי
ילדים א' - תל-אביב - 26801.11.2018
 03.11.2018
17:00:00
 17:30:00
הפועל תל אביב צהלה
הפועל תל אביב צהלה
הפועל חולון עופר
הפועל חולון עופר
4
4
אולם בית הספר הכפר הירוק רמת השרון
אולם בית הספר הכפר הירוק רמת השרון
מסמך רשמי
ילדים א' - שפלה - 26922.11.2018
22.11.2018
17:00:00
 18:00:00
הפועל נצר סירני
הפועל נצר סירני
אליצור רחובות
אליצור רחובות
6
6
קיבוץ נצר סירני
קיבוץ נצר סירני
מסמך רשמי
ילדים א' - מרכז - 27013.12.2018
13.12.2018
17:30:00
 19:00:00
הפועל גזר/נען
הפועל גזר/נען
אליצור חשמונאים
אליצור חשמונאים
8
8
אולם קיבוץ נען
אולם קיבוץ נען
מסמך רשמי
ילדים א' - נגב - 27501.11.2018
 25.10.2018
18:30:00
 17:00:00
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
הפועל מיתר
הפועל מיתר
4
4
מרכז פיס סוסיא
מרכז פיס סוסיא
מסמך רשמי
ילדים א' - נגב - 27529.11.2018
 08.11.2018
17:30:00
17:30:00
הפועל ערד
הפועל ערד
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
7
7
יאשיהו 14 ערד
יאשיהו 14 ערד
מסמך רשמי
ילדים א' - נגב - 27520.12.2018
 12.12.2018
17:00:00
17:00:00
הפועל אילת פטקום
הפועל אילת פטקום
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
9
9
אולם בגין אילת , רח' הספורטאים 1
אולם בגין אילת , רח' הספורטאים 1
מסמך רשמי
ילדים ב' - מפרץ - 35329.11.2018
29.11.2018
18:00:00
 16:30:00
הפועל מטה אשר
הפועל מטה אשר
הפועל מטה אשר גרמן
הפועל מטה אשר גרמן
7
7
אולם מכללת גליל מערבי עכו
אולם מכללת גליל מערבי עכו
מסמך רשמי
ילדים ב' - חיפה - 35401.11.2018
 03.11.2018
19:00:00
 19:30:00
מכבי קרית חיים
מכבי קרית חיים
מכבי צעירים חיפה
מכבי צעירים חיפה
4
4
מרכז הספורט אילן קרית חיים צייטלין 1
מרכז הספורט אילן קרית חיים צייטלין 1
מסמך רשמי
ילדים ב' שפלה - 36411.10.2018
 08.11.2018
18:30:00
18:30:00
הפועל מודיעין אחיסמך
הפועל מודיעין אחיסמך
עצמה מודיעין סל
עצמה מודיעין סל
1
1
אולם קיבוץ בארות יצחק
אולם קיבוץ בארות יצחק
מסמך רשמי
ילדים ב' מרכז ב' - 36613.12.2018
13.12.2018
17:00:00
 18:00:00
אליצור דוד יבנה
אליצור דוד יבנה
אליצור רחובות
אליצור רחובות
8
8
בי"ס ע"ש יצחק רבין רח' הדייגים 4יבנה
בי"ס ע"ש יצחק רבין רח' הדייגים 4יבנה
מסמך רשמי
נערות ב לאומית צפון - 50120.11.2018
20.11.2018
19:00:00
 18:00:00
הפועל גליל עליון צפת
הפועל גליל עליון צפת
הפועל מנשה
הפועל מנשה
5
5
ביה"ס הר וגיא קבוץ דפנה
ביה"ס הר וגיא קבוץ דפנה
מסמך רשמי
נערות ב לאומית צפון - 50111.12.2018
11.12.2018
19:00:00
 18:00:00
הפועל גליל עליון צפת
הפועל גליל עליון צפת
מכבי הוד השרון יסמין
מכבי הוד השרון יסמין
7
7
ביה"ס הר וגיא קבוץ דפנה
ביה"ס הר וגיא קבוץ דפנה
מסמך רשמי
נערות ב לאומית צפון - 50125.12.2018
25.12.2018
19:00:00
 18:00:00
הפועל גליל עליון צפת
הפועל גליל עליון צפת
הפועל כאוכב
הפועל כאוכב
9
9
ביה"ס הר וגיא קבוץ דפנה
ביה"ס הר וגיא קבוץ דפנה
מסמך רשמי
נערות ב' - מרכז - 50818.12.2018
 19.12.2018
19:30:00
19:30:00
אליצור פתח תקוה
אליצור פתח תקוה
אליצור נוה דוד רמלה
אליצור נוה דוד רמלה
8
8
אולם בי"ס עמיטל רח' ישעיהו משורר פ"ת
אולם בי"ס עמיטל רח' ישעיהו משורר פ"ת
מסמך רשמי
נערות ב-דרום - 50913.11.2018
 15.11.2018
18:30:00
 18:00:00
אליצור יבנה
אליצור יבנה
מכבי גדרה
מכבי גדרה
4
4
אולם מרכז הספורט רח' האלון 27 יבנה
אולם מרכז הספורט רח' האלון 27 יבנה
מסמך רשמי
נערות ב-דרום - 50911.12.2018
 10.12.2018
18:00:00
 19:00:00
מ.ל.ה.ש ירושלים
מ.ל.ה.ש ירושלים
אליצור יבנה
אליצור יבנה
7
7
אולם ימקא ירושלים,ושינגטון 4
אולם ימקא ירושלים,ושינגטון 4
מסמך רשמי
קט-סל א'-גולן - 55230.10.2018
 13.11.2018
17:00:00
17:00:00
הפועל ראש פינה
הפועל ראש פינה
הפועל גליל גולן
הפועל גליל גולן
2
2
אולם פיס ראש פינה
אולם פיס ראש פינה
מסמך רשמי
קט סל א-גלבוע - 55311.12.2018
11.12.2018
17:00:00
17:00:00
הפועל ג.מעינות גן נר
הפועל ג.מעינות גן נר
הפועל טבריה/ע.הירדן
הפועל טבריה/ע.הירדן
5
5
אולם גן נר
 קבוץ עין חרוד
מסמך רשמי
קט סל א-גלבוע - 55311.12.2018
11.12.2018
16:30:00
 17:00:00
הפועל גלבוע חרוד
הפועל גלבוע חרוד
הפועל ע. הירדן/טבריה
הפועל ע. הירדן/טבריה
5
5
אולם עין חרוד
אולם עין חרוד
מסמך רשמי
קט סל א'- צפון - 55606.11.2018
06.11.2018
18:30:00
 17:00:00
הפועל מטה אשר אכזיב
הפועל מטה אשר אכזיב
עצמה כפר ורדים
עצמה כפר ורדים
3
3
אולם קיבוץ גשר הזיו רחוב הראשונים
אולם קיבוץ גשר הזיו רחוב הראשונים
מסמך רשמי
קט סל א'- שומרון - 56230.10.2018
 13.11.2018
17:30:00
17:30:00
מכבי פרדס חנה קרנפים
מכבי פרדס חנה קרנפים
הפועל מנשה
הפועל מנשה
2
2
אולם בי"ס שרת,מלאכי 17 פרדס חנה
אולם בי"ס שרת,מלאכי 17 פרדס חנה
מסמך רשמי
קט סל א'- הרצליה - 56730.10.2018
 13.11.2018
18:30:00
18:30:00
בני הרצליה אלון
בני הרצליה אלון
בני הרצליה יואב
בני הרצליה יואב
2
2
ביה"ס אילנות רח' הדקל הרצליה
ביה"ס אילנות רח' הדקל הרצליה
מסמך רשמי
קט סל א'- פתח תקוה ב - 56930.10.2018
 13.11.2018
18:30:00
18:30:00
בני הרצליה שוורים
בני הרצליה שוורים
בני הרצליה אריות
בני הרצליה אריות
2
2
אולם אלון רח' אשר ברש הרצליה
אולם אלון רח' אשר ברש הרצליה
מסמך רשמי
קט סל א-נגב - 58606.11.2018
 08.11.2018
18:30:00
 16:30:00
הפועל באר שבע/ב"ש
הפועל באר שבע/ב"ש
הפועל אילת
הפועל אילת
3
3
מקיף ג' מבצע יואב 4 באר שבע
מקיף ג' מבצע יואב 4 באר שבע
מסמך רשמי
קט סל א-נגב - 58611.12.2018
 04.12.2018
17:00:00
 16:00:00
הפועל אילת
הפועל אילת
אליצור הר חברון דביר
אליצור הר חברון דביר
5
5
אולם אלון שד' התמרים אילת
אולם אלון שד' התמרים אילת
מסמך רשמי
קט סל ב'-שומרון ב' - 65713.11.2018
13.11.2018
16:00:00
 17:00:00
הפועל ע"ח/בית יצחק
הפועל ע"ח/בית יצחק
אליצור ע.נתניה צפון
אליצור ע.נתניה צפון
2
2
אולם ביה"ס בית יצחק
אולם ביה"ס בית יצחק
מסמך רשמי
קט סל ב'- שפלה - 66927.11.2018
27.11.2018
18:30:00
 17:00:00
מכבי רחובות
מכבי רחובות
הפועל גן רווה
הפועל גן רווה
3
3
רח' בינארי ביה"ס שזר רחובות
רח' בינארי ביה"ס שזר רחובות
מסמך רשמי
קט סל ב'- שפלה - 66918.12.2018
18.12.2018
18:30:00
 17:00:00
מכבי רחובות
מכבי רחובות
הפועל נס ציונה מליבו
הפועל נס ציונה מליבו
5
5
רח' בינארי ביה"ס שזר רחובות
רח' בינארי ביה"ס שזר רחובות
מסמך רשמי
קט סל ב נגב - 67911.12.2018
 06.11.2018
17:00:00
17:00:00
הפועל רמת נגב
הפועל רמת נגב
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
4
4
קיבוץ משאבי שדה
קיבוץ משאבי שדה
מסמך רשמי
ילדות נגב - 76207.11.2018
 05.11.2018
18:30:00
 18:00:00
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
הפועל ערבה
הפועל ערבה
4
4
מרכז פיס סוסיא
מרכז פיס סוסיא
מסמך רשמי
ילדות נגב - 76228.11.2018
 19.11.2018
18:00:00
 17:30:00
הפועל באר שבע אסא
הפועל באר שבע אסא
הפועל אילת
הפועל אילת
6
6
מקיף ד' מרדכי מקלף 10 באר שבע
מקיף ד' מרדכי מקלף 10 באר שבע
מסמך רשמי
ילדות נגב - 76228.11.2018
 26.11.2018
18:30:00
18:30:00
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
אליצור אשקלון עומר
אליצור אשקלון עומר
6
6
מרכז פיס סוסיא
מרכז פיס סוסיא
מסמך רשמי
ילדות נגב - 76226.12.2018
 04.12.2018
17:00:00
 17:30:00
הפועל אילת
הפועל אילת
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
9
9
אולם אלון שד' התמרים אילת
אולם אלון שד' התמרים אילת
מסמך רשמי
קט סל בנות צפון - 80111.11.2018
11.11.2018
16:30:00
 17:00:00
הפועל תמרה
הפועל תמרה
הפועל יזרעאל הושעיה
הפועל יזרעאל הושעיה
3
3
אולם אלביאן שכונה צפונית תמרה
אולם אלביאן שכונה צפונית תמרה
מסמך רשמי
קט סל בנות -שומרון ב - 80616.12.2018
16.12.2018
16:00:00
 17:00:00
הפועל לב השרון ורד
הפועל לב השרון ורד
אליצור ע. נתניה מרכז
אליצור ע. נתניה מרכז
5
5
ביה"ס הדר השרון מושב חרות
ביה"ס הדר השרון מושב חרות
מסמך רשמי
קט סל בנות-תל אביב - 81028.10.2018
 04.11.2018
18:00:00
18:00:00
א.ס סביון צעירות
א.ס סביון צעירות
בני יהודה ת"א
בני יהודה ת"א
2
2
אולם גן השיקמים 2 סביון
אולם גן השיקמים 2 סביון
מסמך רשמי
קט סל בנות-תל אביב - 81030.12.2018
 23.12.2018
18:00:00
18:00:00
א.ס סביון צעירות
א.ס סביון צעירות
מכבי גני תקוה
מכבי גני תקוה
6
6
אולם גן השיקמים 2 סביון
אולם גן השיקמים 2 סביון
מסמך רשמי
קט סל בנות נגב - 81414.10.2018
 04.11.2018
17:00:00
17:00:00
אליצור אשקלון בנות
אליצור אשקלון בנות
הפועל עומר
הפועל עומר
1
1
אולם מקיף ד' שדרות הציונות 6
אולם מקיף ד' שדרות הציונות 6
מסמך רשמי